XXIII-sios Lietuvos kolegijų studentų žaidynės prasidėjo lengvosios atletikos varžybomis Šiauliuose. Mūsų kolegijos merginų ir vaikinų komandos iškovojo trečiąją vietą. Beveik visi mūsų lengvaatlečiai pelnė apdovanojimus. Rokas Ašmena (SPF) tapo nugalėtoju 1000 m. rungtyje, o 300 m. ir estafetėje laimėjo II vietą. Juana Montvilaitė (VVF) nugalėjo 300 m distancijoje, o šuolio į tolį rungtyje užėmė III vietą. Gvidas Kontrimas (EKF) šuolio į tolį ir estafetės, o Mantas Butkevičius (EKF) 60 m ir estafetės rungtyse pelnė sidabro medalius. Uosis Fialkovskis (EKF) šuolio į tolį rungtyje užėmė III vietą. Nikita Aleksejenkov estafetės rungtyje pelnė sidabro medalį. Dalyvavo, bet medalių nepelnė Gabrielė Šliažaitė, Ieva Gruzdytė (abi ATF) ir Andrius Dichtiar (SPF).