Europos sporto savaitė #BeActive – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Ją nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis, o tame tarpe ir Lietuva (nacionalinis koordinatorius – asociacija „Sportas visiems“).
Įvairias sveikatingumo ir sporto veiklas, kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį savo studentams siūlys Vilniaus universitetas, kartu su Mykolo Romerio universitetu, Vilniaus kolegija bei Lietuvos olimpine akademija.
Europos sporto savaitės #BeActive renginiai Vilniaus aukštosiose mokyklose vyks rugsėjo 23-30 dienomis. Visose veiklose rekomenduojama būti patogiai apsirengus bei avėti sportinę avalynę ir dėvėti apsauginę kaukę.

Visi renginiai VISIEMS ir NEMOKAMAI!

Daugiau apie sveikatingumo renginius Judėjimo savaitės metu rasite čia: https://bit.ly/3iatnfR
———————————–
Vilniaus kolegijos bendruomenę, studentus kviečiame dalyvauti Kūno kultūros ir sporto centro organizuojamuose renginiuose, kurie vyks Studentų 39.

Rugsėjo 24 d. 17.00 val.  ŠIAURIETIŠKAS VAIKŠČIOJIMAS
Šiaurietiško vaikščiojimo pradmenis jums parodys ir išmokys Pedagogikos fakulteto dėstytoja ir sporto centro trenerė Ramūnė Motiejūnaitė.
p.s. nebijokite, jeigu neturite lazdų, nes jomis pasirūpinsime mes.
Susitikimo vieta – Vilniaus kolegijos sporto salės įėjimas Studentų 39A (prie Studentų stotelės).
Registracija – https://bit.ly/2Hj2kie

Rugsėjo 28 d. 20.00 val. NEPASIKLYSK NAKTINIAME VILNIUJE
Vilniaus kolegija ir Lietuvos olimpinė akademija kviečia jus išbandyti savo jėgas orientavimosi varžybose ir, aišku, gerai prakeisti laiką su draugais. Ar pažystate Vilnių? Susitikime prie  Katedros varpinės ir atsakysite į šį klausimą.
Registracija – https://forms.gle/PPPFo7FqMnpnNiKd9

Rugsėjo 29 d. 18.00 val. 206 auditorija (Studentų g. 39A)
DISKUSIJA SU LIETUVOS LENGVAATLETE, ILGŲ NUOTOLIŲ BĖGIKE DIANA LOBAČEVSKE
Vilniaus kolegija ir Lietuvos olimpinė akademija suteiks jums galimybę susipažinti su viena geriausių visų laikų Lietuvos bėgike, su nuostabiu ir šiltu žmogumi Diana Lobačevske. Susitikimo metu sužinosite sporto ir fizinio aktyvumo prasmę, kodėl mes turėtume užsiimti fizinio aktyvumo veiklomis, kodėl mums to reikia. Kalbėsime apie motyvaciją, ryžtą ir drąsą išbandyti naujus dalykus. Bėgikė Diana Lobačevskė papasakos jums apie maratono bėgimo subtilybes, kodėl ji pasirinko būtent tokią sporto šaką ir rungtį. D. Lobačevskė papasakos kaip reikia taisyklingai bėgti, kokie pratimai reikalingi padidinti fizinį aktyvumą.