Birželio 8-9 d. pajūryje vyko gražias ir ilgas tradicijas turinti Lietuvos kolegijų studentų ir darbuotojų sporto šventė. Tai Lietuvos kolegijų studentų XIX-jų žaidynių baigiamasis akcentas. Šiemet šventėje dalyvavo net septynių kolegijų komandos: Vilniaus kolegija (VK), Kauno kolegija (KK), Kauno technikos kolegija (KTK), Kauno miškų aplinkos inžinerijos kolegija (KMAIK), Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK), Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) ir Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (LAJM).

Siekiant išsiaiškinti sportiškiausią kolegiją, atvykusių kolegijų dėstytojai ir darbuotojai Šventosios pajūryje varžėsi šaudymo, smiginio, inscenizuoto krepšinio rungtyse ir daug išradingumo bei komandinio darbo reikalaujančioje estafetėje. VK ir KTK surinko vienodą taškų skaičių, bet pagal varžybų nuostatus vilniečiai liko antri. Kol rungtyniavo kolegijų dėstytojai ir darbuotojai, KVK ir LAJM vyko studentų krepšinio rungtynės.

Plėtojant fizinį aktyvumą, kaip dar vieną iš šventės tikslų ir pasidžiaugiant visus metus vykusių Lietuvos kolegijų studentų XIX-jų žaidynių rezultatais pagerbti nugalėtojai, prizininkai ir dalyviai. Jais pripažintos Vilniaus kolegijos studentų komandos: vaikinai tapo nugalėtojais, merginos iškovojo antrąją vietą.

Taip pat sporto šventės metu įvyko Lietuvos kolegijų kūno kultūros dėstytojų ir trenerių visuotinis susirinkimas. Jame buvo pritarta LKDK Sporto komiteto pirmininko Jono Dumskio ataskaitai. Išrinktas naujas LKDK Sporto komitetas. Jo pirmininku tapo KTK lektorius Vaidas Mickevičius, pavaduotoju ŠVK lektorius Vytautas Padgureckas, sekretoriumi liko VK KKSC vedėjas Jonas Bautronis.

Šiemet dalyvaujant gausesniam kolegijų būriui sukurta bendravimui ir sportiniam azartui reikštis palanki aplinka, dalinantis patirtimi aptartos studentų bei darbuotojų aktyvumą skatinančios galimybės, o tradicinę Lietuvos kolegijų studentų ir darbuotojų sporto šventę tikimasi organizuoti dar sėkmingiau ir kitais metais!

Nuotraukų albumas ČIA
VK KKSC informacija