Šiemet Vilniaus kolegija pirmą kartą pakviesta dalyvauti XXXV SELL studentų žaidynėse.Tai išties reikšmingas pasiekimas!

Gegužės 17 d. Kaune vyko masiškiausias šalyje sporto renginys – XXXV SELL studentų žaidynės. Tarp pusantro tūkstančio sportininkų trylikoje sporto šakų atstovavo penkiasdešimt universitetų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Lenkijos, Kinijos. Kartu su Lietuvos ir užsienio universitetų atstovais rungtyse varžėsi ir Vilniaus kolegijos sportininkai.

Pirmoji diena Alytuje buvo sėkminga lengvaatletei Agnei Jonkutei (SPF), kuri disko metimo rungtyje tapo nugalėtoja, o rutulio stūmimo rungtyje pelnė sidabrą. Lengvaatletis, Vilniaus kolegijos absolventas, Rapolas Saulius tapo 110 m. barjerinio bėgimo rungties nugalėtoju. Laurynas Vičas (VVF) šuolio į tolį rungtyje liko 4-as.

Tuo pačiu metu Prienuose vykusioje orientavimosi sporto sprinto rungtyje bronzos medalius iškovojo Kastė Rutkauskaitė (SPF) ir Rimvydas Alminas (EIF), 4-ąją vietą užėmė – Rokas Vaitkus (EIF). Gegužės 18 d. orientavimosi sporto vidutinėje trasoje Rimvydas Alminas (EIF) ir Kastė Rutkauskaitė pelnė bronzos medalius. Tarp 24 dalyvių Rokas Vaitkus (EIF) finišavo 5-as, o tarp 22 startavusių merginų Miglė Sušinskaitė (SPF) 8-ta. Gegužės 19 d. mūsų studentams dar sėkmingiau baigėsi orientavimosi sporto varžybos. Paskutiniąją dieną vykusiose estafetėse vilčių varžovams nepaliko Vilniaus kolegijos studentai. Rokas Vaitkus (EIF) , Kastė Rutkauskaitė (SPF) ir Rimvydas Alminas (EIF) trasoje užtrukę 1 val. 49 min. 44 sek. ir net 20 min. 2 sek. aplenkė antroje vietoje likusią Vilniaus universiteto komandą!

Bendrų pastangų dėka, per tris žaidynių dienas, septyni kolegijos sportininkai lengvosios atletikos ir orientavimosi sporto šakose iškovojo 8 medalius! Susumavus rezultatus, tarp 37 žaidynėse dalyvavusių universitetų pagal iškovotų medalių skaičių, Vilniaus kolegija užima 13-ą vietą!

Sveikiname mūsų puikius atletus ir džiaugiamės jų aukštais sportiniais pasiekimais!