Tiek Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato medalių Vilniaus kolegijos studentai dar neturėjo!

Vasario 14-15 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Džiugu paminėti, kad jame dalyvavo penki Vilniaus kolegijos studentai. Net keturi iš jų pelnė apdovanojimus. Agnė Jonkutė (SPF) rutulio stūmimo rungtyje (14,38) tapo čempionato nugalėtoja. Rapolas Saulius (EIF) 60 m.bb (8,16), o Laurynas Vičas (VVF) šuolio į tolį (7,09) rungtyse iškovojo sidabro medalius. Mantas Liekis (ATF) peršoko į 210 cm aukštį pakeltą kartelę ir pelnė sidabro medalį. Rimvydas Alminas (EIF) 1500 m ir 3000 m bėgime iškovojo 8 ir 9 vietas.

Sveikiname mūsų sportininkus su puikiais sportiniais pasiekimais. Linkime ir toliau garsinti kolegijos vardą sporto ir studijų rezultatais!