Įpusėjus Lietuvos I-os lygos salės varžyboms Vilniaus kolegijos futbolininkai tapo vienvaldžiais pirmenybių lyderiais. Čempionate dalyvauja 13 gana pajėgių ir vienodo meistriškumo komandų. Visos kovos iki kalėdinių atostogų vyko labai permainingai, emociškai ir net dramatiškai, todėl ir nugalėtojas dažniausiai paaiškėdavo tik pačioje rungtynių pabaigoje. Antroje varžybų pusėje mūsų studentų laukia dar daug nelengvų, bet įdomių susitikimų. Vienos iš svarbesnių varžybų vyko sausio 15 d., kuriose mūsų studentai žaidė išvykoje su praėjusių metų varžybų čempionais Kaišiadorių „Baltų“ komanda. Rungtynės vyko ypač atkakliai ir permainingai. Po pirmo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 5:4. Antrajame kėlinyje po efektingų Manto Makutunovičiaus (EKF) ir Daliaus Keršio (EKF) neatremiamų smūgių pergalę rezultatu 9:7 šventė mūsų futbolininkai. Po šios dvikovos kolegijos komanda toliau stiprina turnyrinės lentelės lyderio pozicijas.

Palinkėkime sėkmės mūsų futbolininkams tolimesnėse kovose!