VK KKSC bendradarbiaudamas su Rytų kovos menų centru „Budokan“ pristato projektą „Rytų kovos menai kovoje su smurtu”.

 Projekto tikslas – skatinti fizinį ir socialinį aktyvumą, supažindinti su kovos menais ir panaudoti geriausias jų savybes socialiniame bendravime, kovoje su smurtu.

Š. m. lapkričio 6 d. pirmosioms projekto dalyvėms, VK Pedagogikos fakulteto ištęstinių Vaikystės pedagogikos studijų programos studentėms, kovos menų atsiradimą ir istoriją pristatė Rimantas Balčius – rytų kovos menų centro „Budokan“ direktorius, Lietuvos shindokai-kan karate federacijos prezidentas ir profesionalus treneris. Dalyvės aktyviai įsitraukė į diskusiją „Kovos menai ir šių dienų aktualijos“, dalinosi patirtimi apie smurtą artimiausioje aplinkoje ir jo atsiradimo priežastis. Drauge gvildenti skirtingi savigynos aspektai, pagrindiniai saugumo principai kasdienėje aplinkoje, aptarta savigynos psichologija ir išbandyti pagrindiniai savigynos veiksmai bei pasipriešinimas prieš smurtautoją.

Projektas vyks visą lapkričio mėnesį Rytų kovos menų centre „Budokan“ (Adresas: Kalvarijų g. 125 (1 korpusas), kovos menų sporto salėje). Laisvų vietų skaičius ribotas, tad norinčius prisijungti VK studentus ir dėstytojus kviečiame registruotis el. paštu: v.gerasimoviciene@viko.lt

Parengė: KKSC trenerė, PDF lektorė Vilija Gerasimovičienė
Fotografas: Saulius Čirba