2018 m. birželio 1-3 d. Šventojoje vyko Lietuvos kolegijų studentų ir darbuotojų sporto šventė. Siekdami plėtoti fizinį aktyvumą tarp kolegijų studentų ir darbuotojų kviesti dalyvauti visų Lietuvos Kolegijų, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Tarptautinės teisės ir verslo mokyklos darbuotojai. Į šventę atvyko Vilniaus (VK), Šiaulių valstybinės (ŠVK) ir Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) aktyviausiai sportuojančių bendruomenių komandos.

Lietuvos kolegijų studentų ir darbuotojų sporto šventę organizavo KVK sporto šventės organizavimo grupė ir LKDK Sporto komitetas. Nuotaikingas šventės atidarymas ir atvykusių komandų pasveikinimas vyko Šventosios pakrantėje. Sporto šventėje studentai rungėsi krepšinio 3×3 ir tritaškių metimo varžybose. Nugalėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai. Tritaškių metimo varžybose I vietą iškovojo Dovydas Narvilas (KVK), II-ą – Jonas Enkus,  Lietuvos auštoji jūreivystės mokykla, III- Robertas Kniuras (KVK). Darbuotojai sporto šventėje būrėsi į komandas ir išbandė jėgas linksmosiose estafetėse, tinklinio, šaudymo iš pneumatinio pistoleto, smiginio varžybose.

Sportiškiausią kolegijos titulą apgynusiai VK bendruomenei puikiai sekėsi tiek komandinėse, tiek individualiose rungtyse.

  • Tinklinio varžybose VK1 komanda iškovoja 1 vietą.
  • Smiginio varžybose iškovotos garbingos 1-3 vietos.
  • Linksmosiose estafetėse VK1 ir VK3 iškovotos 2 ir 3 vietos.
  • Individualiose vyrų šaudymo iš pneumatinio pistoleto varžybose iškovotos 1-3 vietos, individualiose moterų šaudymo iš pneumatinio pistoleto varžybose – 2 vieta.

Komandos apdovanotos taurėmis, dalyviai medaliais. Taip pat paskelbti vykusių Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynių kompleksinės spartakiados nugalėtojai, kuriais tapo Vilniaus kolegija! Atminimo ir pagarbos medaliais apdovanoti VK Kūno kultūros ir sporto centro vedėjas Jonas Bautronis ir aktyviausias visų vykusių sporto švenčių dalyvis EIF dekanas Romanas Tumasonis.

Pasibaigus rungtims sportinį entuziazmą skatino ir bėgimo treniruotes Šventosios pajūriu organizavo Marius Ignatonis ir Gediminas Paulauskas. Vilija Gerasimovičienė dalyviams surengė aktyvią ryto mankštą.

Noras būti aktyviais ir siekis gerinti gyvenimo kokybę apjungė visus dalyvius. Dalinantis bendromis idėjomis, sukuriant bendravimui palankią aplinką ir tradicija tapusią Lietuvos kolegijų studentų ir darbuotojų sporto šventę tikimasi organizuoti ir kitais metais.

Dėkojame visiems sporto šventės dalyviams už fizinį aktyvumą ir puikią nuotaiką!