Vilniaus kolegijos tinklininkai-Lietuvos kolegijų čempionai

2018 m. kovo 27 d. Kaune vyko Lietuvos kolegijų studentų XVIII-jų žaidynių ,,A“ grupės vaikinų tinklinio finalinės varžybos, kuriose dalyvavo Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijų komandos.

Aukštesniu meistriškumu išsiskyrė Vilniaus ir Kauno kolegijų komandos, nugalėjusios Klaipėdos ir VTDK komandas rezultatais 2-0, tarpusavyje rungėsi dėl nugalėtojų titulo.

Prieš lemiamas rungtynes Kauno kolegijos ekipa buvo poros favoritė, nes žaidė  Lietuvos vyrų tinklinio čempionate, kur žaidėjai įgavo daug patirties ir pasitikėjimo savo jėgomis. Finale mūsų komandos žaidėjai buvo motyvuoti ir susikoncentravę,

o momentais net mėgavosi žaidimu, todėl aikštės šeimininkus nugalėjo rezultatu 2-0 ir tapo čempionais.

Aukso medalius iškovojo: Karolis Rimkus (EIF), Domantas Katinas (ATF), Valdas Listanskis (VVF), Andrius Voitkevičius (VVF), Liudvik Muchlia (EIF), Augustas Jonaitis (EKF), Justas Vagonis (EIF), Augustas Mažeika (VVF), Mantas Malakauskas (EIF).


Lietuvos kolegijų studentų žaidynių merginų tinklinio finalinės varžybos 

Balandžio 4 d. Šiauliuose vyko Lietuvos kolegijų studentų XVIII-jų žaidynių merginų tinklinio finalinės varžybos. Finalinėse varžybose dalyvavo keturios kolegijų komandos.

Vilniaus kolegijos tinklininkės užtikrintai nugalėjusios Klaipėdos ir Šiaulių komandas dėl pirmos vietos varžėsi su Kauno tinklininkėmis. Atkaklioje kovoje mūsų merginos pralaimėjo varžovėms santykiu 1-2 (lemiamą setą 15 : 17) ir užėmė antrą  vietą.

Komandų rikiuotė :

  1. Kauno kolegija
  2. Vilniaus kolegija
  3. Klaipėdos valstybinė kolegija
  4. Šiaulių valstybinė kolegija