Šių metų lapkričio 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos kolegijų studentų svarsčių kilnojimo varžybos. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje rungėsi šešios pajėgiausios kolegijų komandos.
Atskirose svorio kategorijose mūsų kolegijos svarsčių kilnotojai iškovojo du aukso ir du sidabro apdovanojimus. Čempionais tapo Sveikatos priežiūros fakulteto antrakursis Miroslav Žilevič (78 kg.) ir Elektronikos ir informatikos fakulteto ketvirtakursis Marius Vasiliauskas (+105 kg.). Sidabro medalius iškovojo Evaldas Štrėmas (85 kg.) ir Arvydas Gasiunas (+105 kg.). Abu taip pat Elektronikos ir informatikos fakulteto studentai.
Džiaugiamės minėtų sportininkų ryžtu kovoti už sportinę ir savo kolegijos garbę. Deja, jie buvo išduoti savo komandos narių, kurie nutarė susirasti „įdomesnės“ veiklos ir neatvykti į varžybas, net nepaaiškindami priežasties. Todėl kolegijos komanda pelnė vos 5-ją vietą.