Idėjos iniciatorė, Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro trenerė, PDF dėstytoja Vilija Gerasimovičienė supažindino su stalo teniso kilme, žaidimo raida ir tendencijomis Lietuvoje. Stalo teniso žaidimo specifiką, sublitybes, šiuolaikinę žaidimo įrangą ir reikmenis pristatė stalo teniso entuziastas ir www.tabletennis.lt vadovas Darius Kiaulakis.

Mokomuosius stalo teniso pratimus išbandė PDF informacinių technologijų inžinierius Donatas Luckus bei aktyviausi PDF socialinio darbo studijų programos studentai: Titas Medelis, Žilvinas Menčinskas ir pradinio ugdymo pedagogikos studijų programos studentės: Indrė Eimanavičiūtė, Gintarė Umbrasaitė, Emilija Rogoža, Agnė Marcinkevičiūtė, Simona Stumbraitė, Laura Stankevičiūtė. Visi mokėsi atlikti padavimus, susipažino su puolimo ir gynybos technikomis, dalyvavo mažajame stalo teniso turnyre. Šia pažintine stalo teniso treniruote siekta įtraukti studentus ir darbuotojus į fizinį aktyvumą, kaip turiningo laisvalaikio praleidimo formą.

Kūno kultūros ir sporto centro bendruomenės tikslas – skatinti studentus ir kolegijos darbuotojus puoselėti kūno kultūros ir sporto vertybes, stiprinti sveikatą, būti fiziškai aktyviems, o drąsiausiems reprezentuoti kolegiją ir dalyvauti įvairiose sporto varžybose.

Todėl mielai kviečiame visus studentus savarankiškai žaisti stalo tenisą Pedagogikos fakulteto sporto salėje. Tikimės Jūsų aktyvumo, kas lems ketinamų organizuoti savarankiškų kūno kultūros pratybų ir įvairių sporto šakų pažintinių-mokomųjų treniruočių tęstinumą nuo rugsėjo mėnesio!

Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro trenerė, PDF dėstytoja Vilija Gerasimovičienė