2017 m. balandžio 26 d. Klaipėdos Valstybinėje kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII-jų žaidynių merginų finalinės krepšinio varžybos. Kelialapius į finalą iškovojo: Klaipėdos, Šiaulių, Kauno ir Vilniaus kolegijos. Dėl trečios vietos susitiko Šiaulių ir Klaipėdos merginos. Nesunkioje kovoje trečią vietą laimėjo Šiaulių kolegija. Finale susitiko Vilniaus ir Kauno kolegijų komandos. Varžybos vyko labai permainingai. Nei viena komanda neturėjo ryškios persvaros. Po dviejų kėlinių 8 taškais pirmavo Kauno kolegija. Bet po pertraukos Vilniaus kolegijos merginos parodė tvirtą  charakterį ir kad darbas per treniruotes buvo naudingas. Panaikinusios taškų skirtumą mergijos išsiveržė į priekį ir pelnytai, rezultatu 48:41 pasiekė pergalę, tuo pačiu tapdamos 2017 m. žaidynių  čempionėmis.

Rezultatyviausios rungtynių krepšininkės: Simona Bačiulytė (SPF) 15 taškų, Almina Zavackytė (EKF) 12 taškų, Erika Andrilionytė (VVF) 9 taškai. Džiaugiamės ir sveikiname visą komandą!