Kūno kultūros ir sporto centras kviečia Vilniaus kolegijos studentus teikti pasiūlymus geriausių sportininkų dešimtukui!

TIKSLAS

Išaiškinti 2016 m. Vilniaus kolegijos geriausius studentus sportininkus.

KANDIDATŲ SIŪLYMAS

Geriausių sportininkų dešimtuko kandidatais siūlomi Vilniaus kolegijos studentai sportininkai, kurie 2015-2016 mokslo metais gynė kolegijos garbę ir yra pasiekę aukštų rezultatų. Pirmo kurso studentai gali deklaruoti 2016 metais pasiektus rezultatus tarptautinėse, respublikos ar miesto varžybose. Kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro treneriai ir studentai, suinteresuoti geriausių sportininkų dešimtuko rinkimais, iki 2016 m. gruodžio 5 d. siūlo savo kandidatą ar kandidatus el. paštu v.gerasimoviciene@viko.lt  Būtina nurodyti kandidato svarbiausius sportinius pasiekimus, fakultetą, kursą ir specialybę. Pageidautina atsiųsti nuotrauką.

NUGALĖTOJŲ IŠAIŠKINIMAS

Balsuotojo atsiųstas dešimtuko sąrašo kiekvienas dalyvis įvertinamas taškais. Už pirmą vietą sąraše skiriama 10 taškų., už antrą – 9 taškų., už trečią – 8 taškai. ir t.t. Daugiausia taškų sumą surinkęs sportininkas tampa nugalėtoju. Kitos dešimtuko vietos nustatomos pagal mažėjančią taškų sumą. Pasibaigus balsavimui rezultatai svarstomi ir tvirtinami Kūno kultūros ir sporto centro susirinkime. Susirinkime rezultatai gali būti koreguojami, atsižvelgiant į pretendentų indėlį Vilniaus kolegijos sportui. Taip pat nustatomos tikslios dešimtuko vietos, jei kelių pretendentų surinkta taškų suma lygi.

APDOVANOJIMAS

Tris pirmas vietas užėmę sportininkai apdovanojami specialiais prizais. Geriausių Vilniaus kolegijos sportininkų dešimtukas skelbiamas kolegijos sporto tinklalapyje.

Plačiau skaitykite: sportininku-desimtuko-rinkimu-nuostatai-2016