Vilniaus kolegijos KKSC trenerė Vilija Gerasimovičienė dalyvavo rugsėjo 24-25 dienomis Lietuvos parodų ir kongreso centre „Litexpo“ surengtame Vilniaus sporto festivalyje, kuris skirtas plėtoti sporto kultūrą bei propaguoti fiziškai aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Festivalis subūrė įvairius sporto, sveikatingumo sričių specialistus ir atstovus. Sporto mokyklos, klubai, būreliai, įmonės turėjo galimybę prisistatyti sporto ir sveikatingumo srityse. Festivalyje vyko sporto mugė, kurios metu surengtos sporto klubų parodos, parodomosios programos ir atviros „CrossFit“ treniruotės, kurias vedė specialistai ir treneriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos. Surengti „Savickas Classic“ galiūnų ir „Brasa CrossFit challenge“ turnyrai, Hip-hop šokių čempionatas „Battle of Vilnius“, „Vilnius Fit Cup“ varžybos moterims ir vyrams, prisitraukimų vyrams ir „Plank“ pozicijos išlaikymo moterims konkursai. Taip pat veikė interaktyvios sporto ir laisvalaikio zonos vaikams. Festivalio metu pristatytos sporto prekių ir įrangos naujienos, laisvalaikio ir sporto aprangos kolekcijos, vyko specialistų konsultacijos. Surengtoje sveikatingumo ir sporto konferencijoje savo asmenine patirtimi dalinosi ir apie „Sportas šeimoje. Kaip išauginti sportišką vaiką?“ pasakojo modelis, sporto renginių organizatorė ir vedėja Vaida Grikšaitė-Česnauskienė. Fotografai Vytautas Dranginis ir Alfredas Pliadis atskleidė savo įžvalgas pranešime „Rio emocijos. Kaip pagauti tą akimirką?“. Taip pat vyko atvira diskusija, tema „Asmeninis treneris – mano mentorius“ su Aurimu Mačiuku – Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos prezidentu, Žydrūnu Savicku – stipriausiu planetos žmogumi, Andriumi Pauliukevičiumi – sveikos gyvensenos konsultantu treneriu, Europos kultūrizmo čempionu. Sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė atskleidė esminius dalykus „Sportininkų mėgėjų mityba: ką valgyti prieš ir po treniruotės“. Airijos hipnoterapeutas Andy Brady surengė paskaitą kaip pagerink savo sportinius rezultatus savihipnozės pagalba ir išmokti sutelkti dėmesį siekiant savo tikslų.

Šis penktasis sporto festivalis papildė Europos sporto savaitės renginių programą veiklų bei paslaugų įvairove ir suteikė edukacinės, socialinės, informacinės, pramoginės, taip pat Vilniaus miesto įvaizdžio formavimo naudos.

Vilniaus kolegijos KKSC trenerė Vilija Gerasimovičienė