Pirmieji mūsų sportininkų jėgą turėjo pripažinti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai. Kolegijos krepšininkai, išvykos rungtynėse, jau nuo pirmų minučių griebė jautį už ragų ir greitai susikrovė dviženklę persvarą – 19 : 6 bei nuo to laiko akivaizdžiai kontroliavo situaciją. Rungtynės buvo laimėtos 91 : 68 (19 : 6, 18 : 20, 30 : 19, 24 : 23)
Kitos dienos varžovas buvo Vilniaus universiteto komanda. Du kėlinukus vyko lygi kova. Po ilgosios pertraukos, mūsų studentams pavyko spurtuoti ir sukaupti dviženklę persvarą. Varžovai dar bandė priartėti, bet kolegijos krepšininkai pavyzdingai gindamiesi, išlaikė persvarą savo rankose.
90 : 81 (19 : 17, 27 : 22, 19 : 20, 25 : 22) Mūsų studentai iš dviejų taškų zonos atakavo įspūdingu 63,3 % taiklumu (19/30 dvit.), be to taikliau metė tritaškius ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (39 – 32)