Sėkmingai klostosi sezonas Vilniaus kolegijos krepšininkams. Lietuvos studentų krepšinio lygoje žengia be pralaimėjimų. Antrojo rato rungtynėse,  Lietuvos sveikatos universiteto studentus privertė sudėti ginklus. Nuo pirmų žaidimo minučių kolegijos studentai didino persvara ir tvirtai rungtynių vairą laikė savo rankose. Rungtynių baigtis nekėlė abejonių. Priešininkai buvo įveikti 92 :70.
Susitikimas su Vadybos ir ekonomikos universiteto komanda buvo žymiai sunkesnis. Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo mūsų krepšininkams, po dviejų kėlinukų buvo įgyta dviženklė persvara. Trečiajame kėlinuke priešininkai ėmė geriau atakuoti iš tolimų nuotolių ir persvara ėmė tirpti. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, persvara tirpo su kiekviena žaidimo minute ir įpusėjus kėliniui, priešininkai įgijo trijų taškų persvara. Kolegijos krepšininkai buvo priversti įjungti aukštesnę pavarą, kad laimėtų rungtynes. Pasibaigus rungtynių laikui, švieslentėje švietė 78 :73 mūsų krepšininkų naudai. Iškovota nelengva, bet pelnyta pergalė.