Lietuvos studentų lygos čempionate kolegijos krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę. Antrosiose rungtynėse, žaisdami išvykoje, palaužė Vadybos ir ekonomikos universiteto komandą. Priešininkai kiek rimčiau priešinosi tik du kėlinukus. Galutinis rezultatas – 83:60.
Trečiosiose rungtynėse laukė pajėgus Vytauto Didžiojo universiteto antros komandos kolektyvas.
Kolegijos krepšininkai tinkamai įvertino varžovų pajėgumą ir jau nuo pirmųjų žaidimo minučių diktuodami priešininkams didžiulę žaidimo spartą įgijo pervarą.
Vilniaus kolegijos studentai po trijų kėlinių pirmavo 28 taškų skirtumu ir rungtynių baigtis niekam nekėlė abejonių. Žiūrovai  liko patenkinti komandos žaidimo kokybe. Gerai komandai dirigavo D. Kibildis-10 taškų (9 rezultatyvūs perdavimai). Svariai prie pergalės prisidėjo S. Januškis-29 taškai, L. Kirlys-16, A. Juočepis ir D. Stonkus- po 12.