Šių metų sausio pradžioje prasidėjo Lietuvos salės futbolo I lygos antro rato varžybos. Po pirmojo rato įtemptų kovų mūsų komanda turnyrinėje lentelėje pirmavo. Antro rato pirmose rungtynėse mūsiškiai svečiuose susitiko su stipria ir gerai pažįstama VGTU komanda. Pirmąjį kėlinį komandos demonstravo atsargesnį gynybinį futbolą, o ilsėtis su geresnėmis nuotaikomis išėjo mūsų futbolininkai pirmaudami 1:0. Netrukus po pertraukos mūsų studentų persvarą dviem įvarčiais padidino Mantas Makutunovičius (EKF), šeimininkai į tai atsakė vienu taikliu smūgiu. Kėlinio viduryje Marius Šalkauskas (EKF) realizavo baudinį. Rungtynių pabaigoje Tomas Statkevičius (VVF) dviem galingais smūgiais užtikrino Vilniaus Kolegijos komandos pergalę 6:1.
Sekančios rungtynės buvo dar labiau intriguojančios ir atkaklios. Kolegijos komanda savo aikštelėje priėmė Vievio – Trakų sudarytą futbolo rinktinę., kuri pretenduoja į prizininkų trejetą. Po pirmojo sužaisto kėlinio švieslentėje degė skaičiai 1:1. Antrajame kėlinyje mūsų futbolininkai įjungė „antrą pavarą“ ir du Manto Grybausko (SPF) įvarčiai išvedė kolegijos rinktinę į priekį 3:1. Tačiau svečiai pademonstravo kovingumą ir likus žaisti minutei rezultatą sušvelnino iki minimumo. Tad sunki, bet labai svarbi pergalė buvo iškovota rezultatu 3:2.