Gruodžio 5 dieną į VVF sporto salę atvyko keturios pačios stipriausios Lietuvos kolegijų finalinių salės futbolo varžybų dalyvės: Klaipėdos valstybinė kolegija, Jūreivystės aukštoji mokykla, Panevėžio bei Vilniaus kolegijų futbolininkai. Pirmose pusfinalinėse rungtynėse Klaipėdos aukštoji Jūreivystės mokykla po atkaklios kovos 10:8 nugalėjo panevėžiečius, o Vilniaus kolegijos futbolininkai 11:3 įveikė Klaipėdos valstybinės kolegijos komandą. Bronzos medalius iškovojo Klaipėdos valstybinė kolegija, kuri 8:6 nugalėjo Panevėžio futbolininkus. Finalinėse rungtynėse mūsiškiai susitiko su Uostamiesčio aukštąją Jūreivystės mokykla. Šiose lemiamose rungtynėse pirmieji į priekį įsiveržė jūreiviai, kurie pirmajame kėlinyje pirmavo 2 kartus, tačiau mūsų futbolininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir iki pertraukos rezultatą išlyginti ir persverti 6:4 savo naudai. Antro kėlinio viduryje mūsų kolegijos futbolininkai pademonstravo sportinį charakterį, geresnį fizinį bei taktinį pasiruošimą ir nuo varžovų nutolo. Rungtynių pabaiga jau niekam nekėlė abejonių kas laimės. Užtikrinta pergalė 16:8. Puikiai visose rungtynėse žaidė: Mantas Makutunovičius (EKF), Marius Šalkauskas (EKF), Valentin Baranovskij (EKF), Tomas Statkevičius (VVF), Mantas Grybauskas (SPF).