2013 m.  gegužės  15 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos gražioje aplinkoje vyko Lietuvos kolegijų studentų pavasario kroso  varžybos,  kuriose dalyvavo pajėgiausi kolegijų  sportininkai.  Studentai varžėsi dvejose rungtyse.  Merginoms teko įveikti vieną, 500 m ratą, o vaikinams perpus ilgesnę distanciją. Abejose rungtyse geriausius laikus parodė mūsų kolegijos atstovai, kurie užėmė pirmąsias vietas. Tarp merginų pajėgiausia buvo Simona Janavičiūtė, o tarp vaikinų Karolis Dombrovskis, kuris pirmąja vieta dalinosi su Kauno technikos kolegijos sportininku Nerijumi Žukausku.  Neblogai pasirodė ir trečiąją vietą 500 m bėgime iškovojusi Karolina Banel bei kiti kolegijos atstovai.  Bendroje įskaitoje Vilniaus kolegijos merginų komanda , atsilikusi nuo Šiaulių valstybinės kolegijos vos keletą taškų, tenkinosi antrąja vieta. Tuo tarpu vaikinų komanda , susumavus taškus pakilo į pirmąją vietą ir  tapo lydere.

Neblogai pasirodė ir trečiają vietą 50 0m bėgime iškovojusi Karolina Banel bei kiti kolegijos atstovai.  Bendroje įskaitoje Vilniaus kolegijos merginų komanda, atsilikusi nuo Šiaulių valtybinės kolegijos vos keleta taškų, tenkinosi antrąja vieta. Tuo tarpu vaikinų komanda, susumavus taškus pakilo į pirmąją vietą ir  tapo lydere