Kovo mėn. prasidėjo Lietuvos kolegijų XIII – ųjų sporto žaidynių futbolo varžybos. Vilniaus kolegijos futbolininkai atrankinėse varžybose įveikė visus varžovus ir pateko į finalines varžybas, kurios vyko kovo 26d. Vilniuje VVF sporto salėje. Varžybų atidarymo metu futbolininkus pasveikino verslo vadybos fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė.
Finalinėse varžybose mūsų futbolininkai 12:4 nugalėjo Klaipėdos Aukštosios jūreivystės mokyklą, nors pirmame kėlinyje būsimieji jūreiviai iš visų jėgų priešinosi, bet antrame kėlinyje išryškėjo mūsų futbolininkų meistriškumas ir rungtynes gana užtikrinai 12:4 laimėjo mūsų studentai. Finalinėje dvikovoje dėl čempiono vardo susitiko seni priešininkai Vilniaus ir Klaipėdos valstybinės kolegijos komandos. Pirmosiomis minutėmis iniciatyva priklausė svečiams, kurių atakos buvo ypač pavojingos ir neatsitiktinai įpusėjus pirmam kėliniui pelnė įvartį. Po šalto dušo iniciatyvą ilgam perėmė mūsų kolegijos sportininkai ir pirmo kėlinio pabaigoje EKF studentas Mantas Makutunovičius atstatė pusiausvyrą 1:1. Po pertraukos mūsų komanda daugiau dėmesio skyrė puolimui, svečiai – gynybai. Antrame kėlinyje vis tvirčiau jautėsi Vilniaus kolegijos komanda. Retkarčiais į komandos puolimą tekdavo įsijungti net vartininkui Mariui Šelkauskui. Mūsų futbolininkai turėjo iniciatyvą didžiąją rungtynių dalį ir neatsitiktinai rungtynių pabaigoje po kampinio stipriu smūgiu į apatinį vartų kampą svečių vartininką „nuginklavo“ viena aktyviausių žaidėjų Tomas Statkevičius. Tad sunki pergalė vėl mūsų rankose 2:1.
Nepralaimėję nei vienų rungtynių Lietuvos kolegijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Vilniaus kolegijos komanda, kuri apdovanota gražia taure ir diplomu, o žaidėjai aukso medaliais. Antri liko Klaipėdos valstybinės kolegijos, treti – Klaipėdos aukštosios jūreivystės mokyklos futbolininkai.