2013m. balandžio 10 d. ir 17 d. vyko Lietuvos kolegijų studentų XIII sporto žaidynių merginų ir vaikinų finalinės tinklinio varžybos. Vaikinai varžėsi Vilniuje SPF salėje. Varžybas užtikrintai laimėjo Vilniaus kolegijos tinklininkai. Aukštą meistriškumą demonstravo rinktinės nariai : Tomas Vilimas , Artūras Vasiljevas , Andžėjus Savostenok, Paulius Vailaitis ir kt. Nugalėtojais ir prizininkais tapo :
vaikinai:
I – Vilniaus kolegija
II – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
III – Klaipėdos valstybinė kolegija
IV – Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija
Merginų finalai vyko Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Mūsų tinklininkės visas varžoves sutriuškino rezultatais 2:0 ir iškovojo pirmą vietą. Ypač gerai visas varžybas žaidė trečiakursės  Ivona Jasiukėvič iš VVF ir Rūta Bukantytė iš ATF, neblogai joms talkino pirmakursės Giedrė Vadopalaitė is VVF ir Karolina Akulytė is ATF. Gerai kamuolius skirstė Simona Čiupaitytė iš ATF. Komandų užimtos vietos: