Spalio 30 d. kolegijoje vyko tarpfakultetinės stalo teniso mėgėjų varžybos. Jose negalėjo dalyvauti kolegijos stalo teniso rinktinės nariai. varžybose dalyvavo 10 merginų ir 18 vaikinų. Varžybos vyko ratų sistema, kiekvienas dalyvis žaidė su visais dalyviais. Merginų grupėje geriausiai žaidė Ekonomikos fakulteto trečiakursė M. Godlevskaja, antrąją vietą iškovojo taip pat Ekonomikos fakulteto studentė L. Jakubovska, trečiąja – A. Poševecka iš Pedagogikos fakulteto.
Vaikinų grupėje vyko gana atkaklios kovos. Nugalėjo Ekonomikos fakulteto studentas E. Astikas. Jis nepralaimėjo nė vieno susitikimo. Pralaimėjęs tik nugalėtojui, antrąją vietą užėmė Agrotechnologijų fakulteto studentas A. Leišis. Trečiąją – Ekonomikos fakulteto studentas D. Ceciulis.
Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Nors ir pavargę, bet studentai varžybomis liko patenkinti.