Rugsėjo pabaigoje Agrotechnologijų fakulteto stadione vyko tradicinės rudens lengvosios atletikos varžybos. Studentai varžėsi trumpų ir ilgų nuotolių bėgime, šuolio į tolį ir rutulio stūmimo rungtyse. Nors šis ruduo šaltokas, bet susirinko ne mažas būrys lengvosios atletikos mėgėjų.
100 m. bėgimą laimėjo Ekonomikos fakulteto studentė Eglė Ramanauskaitė (14,0 sek.), II-ąją vietą – Agrotechnologijų fakulteto studentė Ieva Laurinkutė (15,0 sek.) ir trečiąja – Pedagogikos fakulteto studentė Aurelija Rekašiūtė (15,5 sek.). Greičiausias vaikinas buvo Verslo vadybos fakulteto studentas Karol Dombrovski (12,3 sek.), antrąją vietą užėmė Elektronikos ir informatikos studentas Ernestas Mažeikis (12,4 sek.), trečioji vieta atiteko Ekonomikos fakulteto atstovui Dovydui Oržekauskui (12,5 sek).
500 m. greičiausiai bėgo Sveikatos priežiūros fakulteto pirmakursė Justina Miklasevičiūtė (1.33,9 min.), antrąją vietą laimėjo Simona Janavičiūtė (1.36,8 min.), trečiąją – Verslo vadybos fakulteto pirmakursė Karolina Banel.
1000 m. bėgimą laimėjo Sveiktos priežiūros fakulteto pirmakursis Darjuš Verkovskij (2.46,9 min.), antrąją – Verslo vadybos fakulteto studentas Karol Dombrovski (2.54,0 sek.) ir trečiąją – Ekonomikos fakulteto studentas matas Cimbolas (2.55,5 min.).
Šuolio į tolį rungtį laimėjo Eglė Ramanauskaitė (4,00 m., EKF) ir Dovydas Oržekauskas (5,30 m., EKF). Rutulį toliausiai nustūmė Jolita Levickaitė (8,62 m., SPF) ir Šarūnas Japkinas (10,40 m., EIF)