VIKO krepšininkai baigia ilgą, aktyvų ir produktyvų popandeminį sezoną. Vaikinų komandą sezono pasiruošimą pradėjo Sostinės krepšinio lygos (SKL) rudens A taurėje, ruošdamasi Lietuvos kolegijų žaidynėms ir SKL A lygos sezonui, kuris reikalauja aukšto sportinio meistriškumo, bei stipriai prisideda prie žaidėjų auginimo ir patirties kaupimo ateinantiems sezonams.
Vaikinų ir merginų komandos po ilgo laiko du kartus iš eilės tapo Lietuvos kolegijų žaidynių čempionais 2021 ir 2022 metais.
Sezono gale komanda dalyvavo SKL Spring A čempionate ir pirmą kartą komandos istorijoje nuo 2007 m. iškovojo medalius SKL lygoje. Šiais metais Studentų krepšinio lygos 3×3 turnyre dalyvavo net dvi VIKO vaikinų krepšinio komandos, po atkaklios kovos paskutinėmis sekundėmis abiems komandoms nepavyko prasibrauti į pusfinalius. VIKO bendruomenė turėjo vidinį fakultetinių varžybų sezoną, kuriame varžėsi 5 komandos. Čempionais tapo sveikatos priežiūros ir agrotechnologijų fakultetų jungtinė komanda. Sezono užbaigimo šventę papuošė VIKO naktinis 3×3 krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo 10 komandų, šiame turnyre VIKO kūno kultūros ir sporto centras stengėsi pakviesti kuo daugiau moksleivių, jiems parodyti, supažindinti ir pakviesti į VIKO bendruomenę.