2019 m. kovo 14 d. Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XIX-jų Žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Jose puikiai pasirodė kolegijos merginų ir vaikinų komandos. Surinkę 7688 taškų ir net 1243 taškais aplenkę artimiausią varžovą, užtikrintai laimėjo didžiąją taurę. Ant apdovanojimų pakylos mūsų sportininkai lipo po keletą kartų. Daugiausiai prie šių pasiekimų prisidėjo Lietuvos čempionai ir prizininkai. Tai Agnė Jonkutė, Rapolas Saulius, Mantas Liekis, bei Laura Zutkytė, Kastė Rutkauskaitė, Rimvydas Alminas, Jandra Mažeikaitė, Laurynas Vičas bei Vaidas Paukštys.

Atskirose rungtyse nugalėjo, pelnė prizines ir kitas vietas šie mūsų lengvaatlečiai:

Estafetė 4X200

Laurynas Vičas, Mantas Liekis, Rimvydas Alminas ir Rapolas Saulius        I vieta