„Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašom ir tariam jį kartu su kitais nemažiau vertais, garbintais tautų ir valstybių vardais, norim, kad su pagarba ir mus ištartų“ (Justinas Marcinkevičius)

Spalio 13 dieną Vilniaus kolegijos bendruomenė prisijungė prie Anykščių kūno kultūros ir sporto centro, Vilniaus klubo „Žaidynės tęsiasi“ bei Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos (LKSKA) „Nemunas“ organizuotos pilietiškos iniciatyvos ir išreiškė pagarbą Anykščių kraštui nusipelniusiems atstovams V-ajame Pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“, skirto apygardos vado Antano Starkaus – Montės 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Populiarindami bėgimą, kaip vieną iš sveikatos stiprinimo priemonių, Vilniaus kolegijos bėgikai, atstovavę Pedagogikos, Sveikatos Priežiūros, Elektronikos ir Informatikos fakultetus įveikė 6 km trasą Šimonių giria ir buvo apdovanoti LKSKA „Nemunas“ atminimo medaliais. Vyriausiam dalyviui, Rimtautui Gaiveniui ir Vilniaus kolegijai – kaip lojaliausiai pagarbos bėgimo dalyvei, skirti Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) specialieji prizai.

Džiaugiamės bendruomenės narių pilietiškumu ir sveikatos stiprinimu fiziniu aktyvumu!

Platesnė informacija: „5-asis pagarbos bėgimas „Algimanto apygardos partizanų takais“ buvo skirtas apygardos partizanų vado A. Starkaus-Montės 100-osioms gimimo metinėms „

VK KKSC