Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centras aktyvina visą bendruomenę ir prisijungia prie Europos sporto savaitės „BE ACTIVE“.

Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sporto savaitės metu Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro treneriai ves masines mankštas bendruomenei Centriniuose rūmuose, Pedagogikos, Sveikatos priežiūros, Elektronikos ir informatikos fakultetuose, kvies studentus išbandyti savo jėgas ir parungtyniauti Rudeninėje sporto šventėje.

Visi drauge prisijungsime prie sėkmingų veiklų Europos, nacionaliniu, regioniniu, vietos mastu. Sieksime sporto ir fizinio aktyvumo naudos nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Šia visą Europą apimančia kampanija skatinsime savo bendruomenę būti aktyvia visus metus!

Data, laikas, vieta, organizatoriai:

  • 2018 09 24 d. 10 val. Centrinių rūmų fojė – Žvalumo mankšta administracijai (trenerė Vilija Gerasimovičienė)
  • 2018 09 25 d. 11 val. Pedagogikos fakultetas – Sveikuolių mankšta lauke (trenerė Vilija Gerasimovičienė)
  • 2018 09 26 d. 14 val. Rudeninė sporto diena stadione (KKSC treneriai)
  • 2018 09 27 d. 11 val. Elektronikos ir informatikos fakultetas – Kėdžių mankšta (trenerė Vilija Gerasimovičienė, KKSC vedėjas Jonas Bautronis)
  • 2018 09 28 d. 11 val. Sveikatos priežiūros fakultetas – Sveikuolių mankšta lauke (trenerė Vilija Gerasimovičienė, treneris Zenonas Vaitkevičius)

Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centras