Vilniaus Kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro renginys Lietuvos 100-mečiui paminėti sulaukė aktyvaus studentų ir administracijos atstovų dalyvavimo!

2018 m. vasario 13 d. į Sveikatos priežiūros fakulteto (SPF) sporto salę jubiliejui paminėti skirtas tinklinio rungtynes susirinko studentai iš EIF, EKF, VVF, PDF, SPF. Taip pat į rungtynes atvyko Elektronikos ir informatikos dėstytojų komanda, vadovaujama dekano Romano Tumasonio: EIF programinės įrangos katedros vedėjas Mindaugas Liogys, dėstytojas Justinas Zailskas bei kompiuterių centro vadovas Vaidas Liubinas. Šventinį renginį atidarė SPF dekanė Birutė Gostevičienė. Aktyvios pertraukos metu vyko rungtis „100 perdavimų“.

Antroji sporto renginio dalis persikėlė į Verslo vadybos fakulteto (VVF) sporto salę, kurioje studentus sveikino Vilniaus kolegijos direktorius Gintautas Bražiūnas ir fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė. Direktorius apdovanojo 2017 m. VK geriausių sportininkų 10-uko prizininkus: Rapolą Saulių (I vieta, lengvoji atletika), Ugnių Jankūną (II vieta, smiginis), Karolį Rimkų (III vieta, tinklinis). Malonus pastebėjimas, kad visi prizininkai yra EIF studentai. Po iškilmingo sportininkų apdovanojimo KKSC trenerė Vilija Gerasimovičienė ir PDF studentės Laura Lazauskaitė bei Julija Marcinkevič visiems dalyviams surengė „Šimtmečio mankštą“. Vėliau sporto salėje vyko merginų krepšinio rungtynės, kuriose susitiko VK merginų rinktinė ir absolventės, buvusios rinktinės narės. Taip pat vaikinų krepšinio rungtynės, kuriose sužaidė VK vaikinų rinktinė ir absolventai, buvę rinktinės nariai.

Sporto renginys minint Lietuvos 100-metį įnešė sportinio entuziazmo. Keldami įvairius lūkesčius ir veikdami drauge su bendruomene stengiamės imtis atsakingo, neretai sunkaus, bet nuolatinį fizinį aktyvumą puoselėjančių veiklų organizavimo. Drauge turime drąsos siekti aukštų sportinių rezultatų, bet mokame džiaugtis ir mažomis komandinėmis pergalėmis, kurdami Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro istoriją. Tuo pačiu šie dalykai teikia pagrindą didžiuotis atkurtos Lietuvos laimėjimais, įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį!

Kūno kultūros ir sporto centro trenerė Vilija Gerasimovičienė