Gegužės 10 dieną į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją suvažiavo Lietuvos kolegijų bėgikai. Čia vyko lengvosios atletikos kroso varžybos. Mūsų kolegijos merginų komanda laimėjo didžiąją taurę ir pasipuošė nugalėtojų medaliais. Malonu paminėti, kad rungties dvi prizines vietas laimėjo mūsų kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto studentės. Antrąją vietą laimėjo Almina Mickutė, trečiąją – Ieva Serapinaitė. Olimpietei Ievai tai buvo paskutinės varžybos Lietuvos kolegijų studentų žaidynėse, nes birželio mėn. ji taps kolegijos absolvente. Prie komandinės pergalės prisidėjo Monika Petrauskaitė (SPF), Akvilė Šimkutė (ATF) ir Silva Jasilionytė (VVF).

Vaikinų komanda laimėjo ketvirtąją. Dėl jos kovojo Algirdas Vitkauskas, Augustas Mažeika (abu VVF), Gytis Gedminas (EIF), Andrejus Žusovas, Miroslav Žilevič ir Rokas Puzonas (visi SPF).

Šiomis varžybomis baigėsi Lietuvos kolegijų studentų XVII– os Žaidynės. Jau tapo ilgamete tradicija, kad Vilniaus kolegijos merginų ir vaikinų komandos – žaidynių nugalėtojos.

Dėkojame sportininkams už gražias pergales, linkime sėkmės egzaminų sesijose ir gražios vasaros.

Kūno kultūros ir sporto centro treneriai ir vedėjas Jonas Bautronis