Balandžio 25 dieną Verslo vadybos fakulteto sporto salėje vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII-jų sporto žaidynių A grupės vaikinų krepšinio rungtynės. Nuaidėjus finalinių varžybų sirenai, stipriausios Lietuvos kolegijos išsidalino medalius. Pirmoje pusfinalio kovoje Vilniaus kolegijos krepšininkai tik po pratęsimo palaužė Klaipėdos kolegijos komandą. Visą rungtynių laiką vyko labai įnirtinga kova, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Skambant finalinei sirenai klaipėdiečiai smeigė tritaškį metimą ir išlygino rezultatą. Pratęsimo metu puikiai žaidė mūsų krepšininkai ir jau buvo įgiję 7 taškų persvara, kai vėl atkutę svečiai tolimais metimais išlygino rezultatą. Žiūrovai jau pamanė, kad laukia dar vienas pratęsimas, bet likus sekundei iki rungtynių pabaigos Mantvydas Staniulis pataikė dvitaškį metimą , lėmusį kolegijos pergalę 104:102. Kitoje poroje Kauno kolegijos krepšininkai be didesnio vargo įveikė Marijampolės kolegijos studentus. Tad dėl trečiosios vietos kovojo pralaimėjusios komandos ir čia pranašesni buvo Klaipėdos kolegijos studentai, pelnytai iškovoję trečiąja vietą. Finalinėje kovoje, jau kaip įprasta, susitiko Kauno ir Vilniaus kolegijos krepšininkai. Du kėlinius vyko lygi kova, pirmaujanti komanda keitėsi daug kartų, o trečiame kėlinyje jau pasijuto mūsų krepšininkų nuovargio simptomai. Tuo pasinaudoję priešininkai pabėgo į priekį ir pergalingai baigė rungtynes. Vilniaus kolegijai atstovavo ir sidabro medalius pelnė Mantvydas Staniulis, Mantas Šerkšnas, Rytis Meškauskas, Tauras Ulevičius, Dominykas Petkus, Benas Lydis, Kipras Atkočiūnas ir Justas Adamonis.