Po pertraukos į krepšinio aikšteles sugrįžo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionato komandos. Antrąjį varžybų ratą pergalėmis pradėjo Vilniaus kolegijos krepšininkai. Namuose rungtyniavę praėjusio sezono vicečempionai, Vilniaus kolegijos  krepšininkai, nugalėjo iki šių rungtynių pralaimėjimo dar nepatyrusią Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandą
VGTU po pirmojo kėlinio pirmavo 26:16, o trečiajame kėlinyje dar turėjo 12 taškų pranašumą – 57:45. Visgi, vicečempionai pademonstravo tikrą kovotojų charakterį, sugebėjo išlyginti rezultatą, o po pratęsimo ir triumfuoti rezultatu 93:91.
Kolegijos komandą į priekį tempė 24 taškus pelnęs Darius Stonkus ir 23 taškus surinkęs ir 10 kamuolių atkovojęs Simonas Januškis. 19 taškų pelnė Laurynas Kirlys, 10 – Tomaš Ramanovskij.
Šiuo metu kolegijos krepšininkai turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą ir neketina leistis žemyn.