Lietuvos studentų krepšinio lygos antros vaikinų grupės čempionate Vilniaus zonoje tvirtai pirmauja Vilniaus kolegijos studentai iškovoję visas pergales. Paskutinėse rungtynėse 39 taškų skirtumu – 96 : 57 (26 : 12, 23 : 11, 25 : 21, 22 : 13) sutriuškino ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentus. Tik pirmas šešias minutes vyko lygi  kova – 12 : 12, tačiau vėliau mūsų krepšininkai laimėjo atkarpą 14 : 0 ir pirmas kėlinys baigėsi  26 : 12. Vaizdas aikštelėje nekito, kolegijos krepšininkai su kiekvienu kėliniu vis didino persvarą. Visi dvylika žaidėjų pabuvojo aikštėje ir spėjo pelnyti taškus, o geriausiai sekėsi, gimtadienį šventusiam Linui Vitkauskui  – 16 taškų,(7 atk. kam) Laurynas Kirlys pelnė  13, Aistis Juočepis ir Martynas Atas po 11, Lukas Šebelskis 10.