Šių metų gegužės 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos kolegijų studentų svarsčių kilnojimo varžybos. Tai buvo paskutiniosios kolegijų studentų sporto žaidynių varžybos. Jau tapo tradicija, kad dėl aukščiausio apdovanojimo kaunasi Vilniaus kolegijos ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos svarstininkai. Šiose varžybose abi komandos surinko vienodą taškų sumą. Deja, bet Vilniaus kolegijos komanda ir šiais metais iškovojo antrąją vietą, nes priešininkai turėjo daugiau pirmųjų vietų atskirose svorio kategorijose.

Čempionais svorio kategorijose tapo Andrius Raketis (63 kg), Dovydas Bučelis (85 kg) ir Antanas Malcius (95 kg). Antrąsias vietas iškovojo Gediminas Bernotas (68 kg), Aurimas Zalieckas (73 kg), Irmantas Vaitkevičius (95 kg.) ir Andrius Mikulinas (+105 kg). Trečiąją vietą pelnė Karolis Kruopis (78 kg). Dainius Arlauskas (78 kg) ir Mindaugas Davainis (68 kg) varžybose dalyvavo be konkurencijos.

Pažymėtina, kad devyni iš dešimties komandos narių buvo Elektronikos ir informatikos fakulteto studentai. Vienintelis A. Malcius studijuoja Verslo vadybos fakultete.
Sveikiname svarstininkus, džiaugiamės kartu su jais jų sportiniais pasiekimais, linkime gražios vasaros, sėkmės asmeniniame gyvenime bei studijose.